× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Jak działa dieta pudełkowa?

dieta pudełkowa

Zbilansowana dieta to klucz do naszego dobrego samopoczucia, zgrabnej sylwetki oraz zdrowia. Codzienne przygotowywanie pełnowartościowych posiłków zajmuje sporo czasu, podobnie jak planowanie menu i robienie zakupów spożywczych.

Z pomocą przychodzi catering dietetyczny – jeszcze nie tak dawno korzystali z niego głównie celebryci, dziś to opcja dostępna dla każdego z nas. Zróżnicowana oferta cenowa oraz szeroki wybór menu sprawia, że z pewnością wybierzemy dietę pudełkową idealnie dobraną do naszych potrzeb.

Dieta pudełkowa – co musisz o niej wiedzieć

Dieta pudełkowa to skuteczny sposób na dostarczenie organizmowi pełnowartościowych posiłków w ciągu dnia. Catering obejmuje wszystkie dania na każdy dzień, a jedyne, o co musimy zadbać, to napoje oraz… czas, aby w spokoju zjeść. Dieta na zamówienie to znakomita opcja dla osób zapracowanych, które nie mają czasu lub ochoty na samodzielne gotowanie. To również rozwiązanie dla tych z nas, którzy chcą odzyskać smukłą sylwetkę, jednak potrzebują pomocy dietetyka i kucharza. Dieta pudełkowa pozwala nam zadbać o regularność posiłków, jak i dostarczenie organizmowi niezbędnych witamin i minerałów.

Chyba każdy z nas miewał gorsze dni, kiedy jedyne na co ma czas, to zjedzenie drożdżówki i wypicie kawy. Catering dietetyczny uchroni nas przed podobnymi wpadkami żywieniowymi i pomoże zadbać o dawkę energii i dobre samopoczucie na cały dzień! Doświadczeni dietetycy i kucharze pracują nad tym, aby posiłki były smaczne, zdrowe, a ich kaloryczność odpowiadała naszym potrzebom. Dieta pudełkowa to dania zapakowane w higieniczne pudełka, które można podgrzać w mikrofalówce. Klienci sami wybierają czas i adres dostawy posiłków, co więcej, w każdej chwili mogą wprowadzić zmiany w podanych danych.

Dieta pudełkowa od PrimaFood

Catering PrimaFood to zdrowe i smaczne posiłki przygotowane ze świeżych, sezonowych produktów. Dla Klientów przygotowaliśmy aż 7 różnych diet, dostępnych w różnych wariantach kalorycznych. Dieta optymalna przypadnie do gustu tym osobom, którym zależy na zdrowym menu i redukcji wagi, jednak bez wykluczeń żywieniowych. Efektywne odchudzanie zapewnia dieta sirtfood, którą stosowała m.in. Adele. W ofercie znajduje się także dieta wege, dieta wege+ryby, dieta no fish (bez ryb i owoców morza) oraz dieta niskie IG – idealna opcja dla cukrzyków, osób z insulinoodpornością czy zaburzeniami gospodarki hormonalnej. Dla Klientów, którzy lubią domowe jedzenie i nie chcą płacić zbyt dużo za catering, przygotowaliśmy smaczną dietę domową.

Jak działa dieta pudełkowa od PrimaFood? Wystarczy wybrać rodzaj diety oraz jej kaloryczność i podać dane niezbędne do dowozu pudełek. Gotowe! O resztę zadbają dietetycy i kucharze. Osoby, które nie wiedzą, którą z diet wybrać lub mają problem z obliczeniem ilości kalorii, które powinny spożywać w ciągu dnia, mogą bezpłatnie skorzystać z pomocy dietetyka Prima Food. Dostępny w ofercie jest również dzień testowy, czyli możliwość wypróbowania diety pudełkowej przez jeden dzień.

Jak skorzystać z diety pudełkowej PrimaFood? Zamówienia można składać online, telefonicznie lub pod wskazanym adresem mailowym. Zapraszamy na pyszną podróż, która każdego dnia zapewnia nowe doznania smakowe!