Jak działa dieta pudełkowa?

dieta pudełkowa

Zbilansowana dieta to klucz do naszego dobrego samopoczucia, zgrabnej sylwetki oraz zdrowia. Codzienne przygotowywanie pełnowartościowych posiłków zajmuje sporo czasu, podobnie jak planowanie menu i robienie zakupów spożywczych.

Z pomocą przychodzi catering dietetyczny – jeszcze nie tak dawno korzystali z niego głównie celebryci, dziś to opcja dostępna dla każdego z nas. Zróżnicowana oferta cenowa oraz szeroki wybór menu sprawia, że z pewnością wybierzemy dietę pudełkową idealnie dobraną do naszych potrzeb.

Dieta pudełkowa – co musisz o niej wiedzieć

Dieta pudełkowa to skuteczny sposób na dostarczenie organizmowi pełnowartościowych posiłków w ciągu dnia. Catering obejmuje wszystkie dania na każdy dzień, a jedyne, o co musimy zadbać, to napoje oraz… czas, aby w spokoju zjeść. Dieta na zamówienie to znakomita opcja dla osób zapracowanych, które nie mają czasu lub ochoty na samodzielne gotowanie. To również rozwiązanie dla tych z nas, którzy chcą odzyskać smukłą sylwetkę, jednak potrzebują pomocy dietetyka i kucharza. Dieta pudełkowa pozwala nam zadbać o regularność posiłków, jak i dostarczenie organizmowi niezbędnych witamin i minerałów.

Chyba każdy z nas miewał gorsze dni, kiedy jedyne na co ma czas, to zjedzenie drożdżówki i wypicie kawy. Catering dietetyczny uchroni nas przed podobnymi wpadkami żywieniowymi i pomoże zadbać o dawkę energii i dobre samopoczucie na cały dzień! Doświadczeni dietetycy i kucharze pracują nad tym, aby posiłki były smaczne, zdrowe, a ich kaloryczność odpowiadała naszym potrzebom. Dieta pudełkowa to dania zapakowane w higieniczne pudełka, które można podgrzać w mikrofalówce. Klienci sami wybierają czas i adres dostawy posiłków, co więcej, w każdej chwili mogą wprowadzić zmiany w podanych danych.

Dieta pudełkowa od PrimaFood

Catering PrimaFood to zdrowe i smaczne posiłki przygotowane ze świeżych, sezonowych produktów. Dla Klientów przygotowaliśmy aż 7 różnych diet, dostępnych w różnych wariantach kalorycznych. Dieta optymalna przypadnie do gustu tym osobom, którym zależy na zdrowym menu i redukcji wagi, jednak bez wykluczeń żywieniowych. Efektywne odchudzanie zapewnia dieta sirtfood, którą stosowała m.in. Adele. W ofercie znajduje się także dieta wege, dieta wege+ryby, dieta no fish (bez ryb i owoców morza) oraz dieta niskie IG – idealna opcja dla cukrzyków, osób z insulinoodpornością czy zaburzeniami gospodarki hormonalnej. Dla Klientów, którzy lubią domowe jedzenie i nie chcą płacić zbyt dużo za catering, przygotowaliśmy smaczną dietę domową.

Jak działa dieta pudełkowa od PrimaFood? Wystarczy wybrać rodzaj diety oraz jej kaloryczność i podać dane niezbędne do dowozu pudełek. Gotowe! O resztę zadbają dietetycy i kucharze. Osoby, które nie wiedzą, którą z diet wybrać lub mają problem z obliczeniem ilości kalorii, które powinny spożywać w ciągu dnia, mogą bezpłatnie skorzystać z pomocy dietetyka Prima Food. Dostępny w ofercie jest również dzień testowy, czyli możliwość wypróbowania diety pudełkowej przez jeden dzień.

Jak skorzystać z diety pudełkowej PrimaFood? Zamówienia można składać online, telefonicznie lub pod wskazanym adresem mailowym. Zapraszamy na pyszną podróż, która każdego dnia zapewnia nowe doznania smakowe!