× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Wózki specjalne, fotele pielęgnacyjne oraz inne produkty – udane zakupy na wyciągnięcie ręki

wózek specjalny

W naszych czasach sporo osób spędza sporo godzin na siedząco. W większości przypadków są to sytuacje związane bezpośrednio w wykonywanym zawodem, w innych możemy mieć do czynienia z zupełnie innymi problemami. Warto tutaj zawsze zaopatrzyć się w odpowiedni fotel ergonomiczny albo sięgnąć po wygodne fotele biurowe. W przypadku osób niepełnosprawnych zakup foteli specjalnych, wózków inwalidzkich czy tez innych urządzeń, staje się sprawą o wiele ważniejszą. Przeciętny fotel biurowy nie będzie przydatny dla osób z wieloma schorzeniami. Tutaj trzeba sięgnąć po specjalne fotele pomocnicze albo fotele pielęgnacyjne, mające specjalnie wyprofilowane oparcie oraz inne udogodnienia, które ułatwią życie osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom. Nabycie tego typu sprzętów nie będzie problemem – wystarczy tylko ich poszukać.

fotel specjalny

Fotele specjalne, wózki specjalistyczne a może inne urządzenia dla niepełnosprawnych – nowoczesne fotele obrotowe dla chorych zawsze pod ręką

Nikt nie powiedział, że sprzęt do rehabilitacji osób niepełnosprawnych nie może być wykonany w stylu nowoczesnym, gwarantującym komfort użytkowania oraz solidne wykonanie. Jeśli więc polu naszych potrzeb znajdują się: fotele specjalne, łóżka rehabilitacyjne czy też np. wózki specjalne, to tego typu urządzenia najłatwiej będzie nam nabyć w specjalistycznym sklepie online. W takich miejscach nie dość, że nabędziemy sprawdzone produkty oraz urządzenia rehabilitacyjne, to znajdziemy tam także profesjonalne doradztwo, dzięki któremu łatwiej będzie nam dokonać przemyślanych zakupów na przyszłość. Kupując meble w stylu klasycznym, często sięgamy po modele wykonane z wysokiej jakości komponentów – nie inaczej powinno być w przypadku sprzętu rehabilitacyjnego w pełnym tego słowa znaczeniu. Kompleksowe zakupy pod tym względem zrobimy za pośrednictwem witryny sprzedażowej: www.prolifter.pl.

Wózki pomocnicze, skutery, fotele specjalistyczne, wózki pielęgnacyjne itp. – wszystko pod jednym adresem online

Sięgając po fotele specjalne dla seniorów albo osób obłożnie chorych, sięgajmy po najnowocześniejsze rozwiązania w tym zakresie. Spora część sprzętu rehabilitacyjnego może być zaopatrzona w różnego rodzaju zaawansowane udogodnienia. W naszej ofercie znajdziecie więc Państwo fotele oraz wózki, zaopatrzone w specjalne podłokietniki, czy też regulowane siedzisko i in. Dostępna online “regular price”, czyli cena może zostać obniżona np. o 90% – o ile uda się na taki zakup otrzymać dofinansowanie z PFRON-u. Zakup fotela pielęgnacyjnego dla chorej osoby będzie strzałem w dziesiątkę.