× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Topowe zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet

Zabiegi frakcyjne w Klinice Genesis w Krakowie

Piękno człowieka tkwi w jego wnętrzu. I to jest oczywiście prawda, ale czasami warto poprawić coś we własnym wyglądzie, dzięki czemu nabierzemy większej pewności siebie, pozbędziemy się dręczących nas czasem od długich lat kompleksów. Bo przecież wygląd fizyczny jest również bardzo ważny, poznając drugiego człowieka naszą uwagę skupiamy właśnie na jego wyglądzie.

Zabieg powiększania piersi

Poprawą naszego wyglądu fizycznego zajmuje się dział medycyny nazwie medycyna estetyczna, gdzie znajdziecie Państwo szereg zabiegów, które skorygują niedoskonałości Waszego ciała. Jeżeli jako kobietę interesuje Cię uwydatnienie swojego biustu, wpisując w wyszukiwarkę powiększanie piersi – Kraków znajdziesz Klinikę Genesis zlokalizowaną przy ul. Józefa Korzeniowskiego 39 w Krakowie, z którą skontakować można się pod numerem 690 070 790. Jest to miejsce oferujące alternatywną metodę powiększenia piersi, która w przeciwieństwie do stosowania implantów proponuje powiększenie biustu za pomocą własnego tłuszczu. Zabieg jest wykonany za pomocą urządzenia laserowego Vaser Lipo, dzięki któremu jest on w pełni bezpieczny, daje naturalny efekt i przynosi szybko pożądany efekt, a to nie wszystko ponieważ zabieg ten wyszczupla te rejonu ciała, w których tkanka tłuszczowa występuje w nadmiarze.

Proces przeprowadzania operacji

Otóż najpierw, aby zniwelować ból i obkurczyć okoliczne naczynia krwionośne wybraną część ciała poddaje się znieczuleniu za pomocą specjalnego roztworu soli fizjologicznej, który to roztwór jest łączony z lekiem znieczulającym. Następnie lekarz wprowadzi sondę emitującą energię ultradźwięków a dokona tego za pomocą niewielkich nakłuć. Po wprowadzeniu sondy komórki tłuszczowe zostają rozpuszczone, a następnie odessane na zewnątrz wraz z roztworem znieczulającym. Wskutek tego zabiegu skóra stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Na zakończenie następuje implantacja najlepszej jakości tłuszczu do biustu. Proces ten odbywa się oczywiście pod kontrolą USG, a to dlatego aby zwiększyć jakość oraz bezpieczeństwo zabiegu. Przez krótki czas po przeprowadzonym zabiegu piersi będą nadmiernie powiększone, ale około 20-40% objętości z czasem zaniknie. W Klinice Genesis każda z Pań, która podda się zabiegowi powiększenia swojego biustu otrzymuje gwarancję jego powtórzenia dwukrotnie w ciągu 6 miesięcy. Bardzo istotne podczas zabiegu laserem Vaser Lipo jest to, że jest on w pełni bezpieczny, nie powoduje uszkodzeń okolicznych nerwów, tkanek czy naczyń, a to ma niebagatelny wpływ na skrócenie czasu rekonwalescencji. Ostateczny efekt zabiegu można zaobserwować po około 2-3 miesiącach.

Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Zabiegi frakcyjne laserem CO2

Kolejną ofertą, która ma Państwu do zaproponowania Klinika Genesis są zabiegi frakcyjne laserem CO2. Laser ten stosuje się do usuwania głębokich ran po trądzikowych, blizn pourazowych i pooperacyjnych a także między innymi przy leczeniu rozstępów, przebarwieniu skóry twarzy czy też zniszczeń posłonecznych skóry twarzy i ciała. Dzięki skorzystaniu z usług jakimi są zabiegi frakcyjne laserem CO2 nasza skóra będzie gładka i świeża, zmarszczki wokół oczu zostaną zredukowane, a także nastąpi spłycenie blizn pooperacyjnych i po trądzikowych. Zabieg jest bezbolesny, pacjent odczuwa jedynie drobne kłucie, które jest dobrze tolerowane. Istotne jest to, że po zakończonym leczeniu nie jest potrzebny czas na rekonwalescencję, można wrócić od razu do normalnej aktywności. Pierwsze efekty przeprowadzonego zabiegu są widoczne już po kilku dniach.

Medycyna estetyczna daje nam wspaniałe możliwości zadbania o nasz wygląd czy uwydatnienia pewnych aspektów wizualnych naszego ciała. Kliniki medycyny estetycznej są miejscami oferującymi fachowe doradztwo w zakresie laseroterapii, korekt ciała czy zabiegów upiększających. Jeżeli marzymy o pozbyciu się wieloletnich kompleksów, warto pamiętać, że zabiegi medycyny estetycznej umożliwiają nam korektę owych niedoskonałości w bardzo krótkim czasie.