× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Szkolenia USG czyli jak skutecznie poszerzać swoją wiedzę?

szkolenia USG

Dziś trudno sobie wyobrazić diagnostykę medyczną bez takiej metody jak USG. Pojawiające się w połowie ubiegłego wieku ultrasonografy dokonały prawdziwej rewolucji w medycynie. Diagnostyka ultrasonograficzna nadal aktywnie się rozwija, dlatego tak ważne jest, aby dbać o podnoszenie swoich kwalifikacji. Z tego właśnie powodu kursy usg prowadzone przez różne punkty edukacyjne, to szkolenia, z których każdy dr n. med powinien skorzystać.

Górnośląska szkoła ultrasonografii, spotkaj się z najlepszymi specjalistami m.in: dr n. med. Wojciech Gola czy dr hab. n. med. Maciej Haberka.

Kursy USG dla początkujących i średniozaawansowanych oraz zaawansowanych lekarzy odbywają się na terenie górnośląskiej szkoły usg. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń o szerokiej tematyce. Uczestnicy z łatwością dobiorą Sobie odpowiedni termin, a Swój udział mogą zgłosić do 3 miesięcy przed rozpoczęciem szkolenia USG.

Dla lekarzy, którzy przystąpią do kursów indywidualnie górnośląska szkoła usg zapewnia najwyższej jakości szkolenie, podczas których swoją wiedzę przekażą takie nazwiska jak: Prof. dr hab. n .med. Hanna Misiołek, która poprowadzi kursy usg dla anestozjologów, dr n. med. Luay Al-Qadi, który poprowadzi kurs usg dla lekarzy na temat zastosowania ultrasonografii w medycynie paliatywnej.

Poza wykwalifikowaną kadrą specjalistów górnośląska szkoła usg jest wyposażona w najnowszy sprzęt ultrasonograficzny. U nas możesz również pracować na Anatomage Tables, na którym anatomia człowieka widoczna jest w całości jak również fragmentarycznie i możesz wybrać konkretną część ludzkiego ciała. Z Anatomagetable korzystamy podczas zajęć organizowanych przez naszą szkołę.

Szkolenia USG, dlaczego są tak ważne?

Górnośląska szkoła ultrasonografii poprowadzi również kurs usg na terenie twojej placówki. Cykl szkoleń obejmuje tematy, które preferuje klient i podzielony jest na część dydaktyczną oraz praktyczną, która odbywa się na oddziale intensywnej terapii. Ze względu na to, że technika badania cały czas się rozwija i mamy do czynienia z coraz nowszymi urządzeniami, to specjalistyczny kurs usg jest bardzo ważny zarówno dla doświadczonych dr n. med. jak i studentów medycyny czy dla nowych pracowników szpitala.

Skuteczna diagnostyka wymaga ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji dlatego każdy lekarz i dr n. med. powinien mieć dostęp do wartościowych kursów. Górnośląska szkoła usg pozwoli Ci być na bieżąco. Nasze kursy usg poruszają takie zagadnienia jak ultrasonografia jamy brzusznej, tematyka zastosowania antestozjologii regionalnej w pediatrii czy anestozjologia regionalna dla zaawansowanych prowadzona przez dr n. med. Wojciecha Gola a wszystkie szkolenia są zgodne z wytycznymi gis. Czekamy na wasze zgłoszenia!