× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Depilacja laserowa na lato-bezpieczny zabieg

laser

Idzie lato. Każdy w tym okresie chce wyglądać szczególnie dobrze. To dlatego już na parę miesięcy przed tym okresem, wiele osób zaczyna intensywniej o siebie dbać. Dobrze jest pomyśleć o tym już wcześniej. Ciepłe dni, sprawią że nagle będzie trzeba zadbać o wysoką formę.

Popularnym zabiegiem estetycznym, a także poprawiającym wygodę jest depilacja laserowa. Bezpieczną depilację laserową można wykonać w Centrum Medycznym ProClinic.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm

Bardzo ważne, by taki zabieg był wykonany w jak najlepszych warunkach i przeprowadzony przez profesjonalistów. Depilację wykonuje się przecież w różnych rejonach ciała. Czasem delikatnych. Dlatego tak ważne jest to, by osoby przeprowadzające taką depilację były jak najbardziej doświadczone i by znały się na swojej pracy. Gwarantuje to brak przykrych konsekwencji, które mogą wystąpić na skutek błędów popełnionych podczas zabiegu.

  • Depilacja laserowa w klinice Proclinic jest w pełni bezpieczna. Skuteczny zabieg depilacji laserowej w gabinetach Proclinic jest świetnym rozwiązaniem problemu nadmiernego owłosienia.
  • Laser używany do zabiegu jest laserem medycznym LightSheer Duet High Speed firmy Lumenis
  • Gwarantuje to najwyższą jakość depilacji.
  • Klinika ta działa od długiego czasu. Wielu zadowolonych pacjentów to najlepsza rekomendacja. Pracownicy zawsze starają się, by każdy zabieg przebiegł jak najprzyjemniej, bez komplikacji i  w miłej atmosferze.
  • Bez żadnych obaw można więc udać się tam w celu przeprowadzenia depilacji laserowej.

Jak się przygotować do zabiegu?

Do zabiegu depilacji laserowej należy się odpowiednio przygotować. Na około miesiąc przed depilacją, trzeba zaprzestać opalania się. Dotyczy to także solarium. Jeśli ma się opaleniznę, która jest wynikiem działania samoopalacza, to należy poczekać aż opalenizna zniknie. Wtedy można przystępować do zabiegu.

  • Trzy tygodnie przed przeprowadzeniem zabiegu należy też zaprzestać używania maści z retinoidami.
  • Na około miesiąc przed zabiegiem należy zaprzestać depilacji.
  • Na dwa tygodnie przed zabiegiem należy odstawić wszelkie środki światło uwrażliwiające.
  • Przed przeprowadzeniem depilacji należy też porozmawiać z osobą, która przeprowadza zabieg. Jeśli coś nas niepokoi lub zastanawia, to trzeba o to spytać specjalistę. Taki wywiad gwarantuje, że wszystko przebiegnie bez problemu.

Warto to zrobić

Warto poddać się zabiegowi depilacji laserowej. Efekt estetyczny, a także powiększający komfort jest duży.

Jeśli już ktoś podejmie decyzję o tym, że chce wydepilować sobie pewne partie ciała, to najlepiej zgłosić się do profesjonalnej kliniki. Oni znają się na rzeczy i gwarantują że wszystko będzie dobrze przeprowadzone.