× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Co warto wiedzieć przed przeszczepem włosów w Turcji?

Co warto wiedzieć przed przeszczepem włosów w Turcji?

Wypadanie włosów może być dla wielu osób sytuacją nie do pogodzenia się. W końcu piękna, bujna fryzura jest elementem atrakcyjności obu płci. Jeżeli jednak twoje włosy wypadają i masz problem z tym, że są rzadkie to transplantacja włosów może okazać się opcją najlepszą do wyboru. Co warto wiedzieć o przeszczepie włosów? I gdzie warto zgłosić się do kliniki?

1. Przeszczep włosów – kiedy warto zdecydować się na zabieg przeszczepu włosów?

2. Przeszczep włosów w Turcji – dlaczego warto wybrać właśnie ten kraj do wykonania zabiegu?

3. Cena przeszczepu włosów w Turcji – na jaki wydatek trzeba się przygotować?

4. Przeszczepienie włosów – jak dbać o fryzurę po transplantacji włosów?

5. Gdzie znaleźć odpowiednią klinikę, gdzie będziesz mógł poddać się przeszczepie mieszków włosowych?

Przeszczep włosów – kiedy warto zdecydować się na zabieg przeszczepu włosów?

Kiedy warto przeszczepić mieszki włosowe? Przeszczep włosów metodą FUE bądź DHI jest polecany wtedy, gdy twoje włosy przerzedzają się i widzisz już łyse placki na głowie. Być może masz zakola lub po prostu twoja fryzura nie jest już tak bujna, jak była wcześniej. Z przeszczepem włosów nie warto czekać aż całkowicie wyłysiejesz. Obecnie kliniki przeszczepu włosów są na wyciągnięcie ręki każdego, kto chce skorzystać z ich usług. 

Przeszczep włosów w Turcji – dlaczego warto wybrać właśnie ten kraj do wykonania zabiegu?

Dlaczego w celu wykonania zabiegów przeszczepu włosów warto udać się do Turcji? Przede wszystkim dlatego, że tamtejsi lekarze i specjaliści są naprawdę biegli w dziedzinie przeszczepu włosów. Z pewnością nieraz słyszałeś o tym, jaką dumą są dla Turków ich piękne, gęste i ciemne włosy – oni faktycznie o nie dbają! Jest to więc jedno z miejsc na ziemi, gdzie specjaliści od włosów mają naprawdę ogromne wzięcie, dzięki czemu są w stanie zdobyć niezbędne doświadczenie!

Cena przeszczepu włosów w Turcji – na jaki wydatek trzeba się przygotować?

Ile kosztuje przeszczep włosów? Cóż, koszty są różne, w zależności od tego, jaką opcję wybierzesz dla siebie. Najtańsza z nich, zawierająca przeszczep 6500 graftów (mieszków włosowych) metodą FUE, polskiego opiekuna na miejscu, bezpłatne leki i kosmetyki a także transport pomiędzy lotniskiem a hotelem, kosztuje 2090 euro. Co ważne, w opcji tej dostępna jest również roczna (!) opieka po zabiegu! Istnieje również druga opcja – kosztująca nieco więcej, bo 2490 euro. W tej cenie przeszczep wykonywany jest metodą DHI i przeszczepianych w ten sposób jest 4500 graftów. 

Przeszczepienie włosów – jak dbać o fryzurę po transplantacji włosów?

Jak dbać o przeszczepione włosy po zabiegu? Jak sprawić, aby przeszczepione grafty trzymały się twojej głowy i jak najwięcej z nich aby przyjęło się na stałe? Przede wszystkim trzeba zażywać odpowiednie leki, które dostaniesz w klinice a także używać specjalistycznych kosmetyków, które również są w cenie samego zabiegu. Bardzo istotne jest to, aby używać ich regularnie według zaleceń lekarza.

Gdzie znaleźć odpowiednią klinikę, gdzie będziesz mógł poddać się przeszczepie mieszków włosowych?

W przypadku przeszczepu włosów warto jest wybrać taką klinikę, w której poczujesz się od początku do końca zaopiekowany. Takie miejsce, gdzie kontakt będzie bez zarzutów a osoby z firmy przeprowadzą cię przez cały proces – od wyjazdu do Turcji, poprzez pobyt za granicą, aż do powrotu do Polski. Warto znaleźć takie miejsce, które w sposób wyczerpujący odpowie na każde twoje pytanie. Warto więc wejść na stronę https://jackstronghair.com bo właśnie tam znajdziesz taką klinikę i profesjonalistów.