× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Bezpieczny i skuteczny masaż w salonie

masaż

Prawidłowo przeprowadzony masaż pozwala pozbyć się uciążliwych problemów z kręgosłupem i innych bólów pleców, a dodatkowo jest to idealny sposób na relaks. Należy jednak pamiętać, aby wybierać wyłącznie masaże lecznicze wykonywane przez doświadczonych masażystów. Dzięki temu zyskasz pewność, że masaż nie pogorszy twojego stanu, tylko przyniesie ci same korzyści.

  1. Polecane studio masażu
  2. Bogata oferta masaży
  3. Bezpieczne masaże

Najważniejsze jest więc wybranie sprawdzonego gabinetu, który zbiera dobre opinie od pacjentów i oferuje przyjazną atmosferę. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze masażysty oraz jakie rodzaje cieszą się największą popularnością.

Polecane studio masażu

Obecnie bez problemu można znaleźć dużą ilość ogłoszeń osób i firm, które zachęcają do skorzystania z masaży. Niestety, w praktyce tylko niewielka część tych masażystów to specjaliści, którzy rzeczywiście znają się na swoim fachu. Jeżeli natomiast zastanawiasz się, dlaczego warto korzystać z usług dyplomowanych masażystów, to odpowiedź jest prosta. Źle wykonany masaż może przełożyć się na nasilenie problemów z plecami. Dotyczy to przede wszystkim osób, które skarżą się na poważne bóle. W takim przypadku nie można dopuścić do sytuacji, aby za masaże odpowiadał ktoś, kto jest samoukiem lub nie potrafi udokumentować swoich umiejętności. Lepiej od razu postawić na masaże w Krakowie realizowane przez specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności. Stosują oni wyłącznie sprawdzone metody, dzięki którym pacjenci mogą odczuć poprawę już po pierwszej wizycie. Studio zapewnia również masaże w ciąży oraz specjalne warianty dla osób uprawiających aktywny tryb życia. Praktycznie wszyscy pacjenci, którzy mieli okazję skorzystać z tej oferty byli z niej zadowoleni, co potwierdza strona z dużą ilością opinii na temat tych usług. Znajdziesz je w zakładce masaż Kraków opinie, do której możesz przejść ze strony głównej salonu.

Bogata oferta masaży

Zróżnicowane masaże, z jakich możesz skorzystać w salonie oferującym masaż Kraków, obejmuje między innymi:

  • masaże sportowe (idealne dla osób aktywnych fizycznie),
  • masaże lecznicze (wykonywane wyłącznie przez specjalistów),
  • masaże klasyczne,
  • masaże antystresowe (odpowiednie dla przepracowanych i przemęczonych osób),
  • masaże Breussa (zalecane osobom starszym, gdyż wspomagają korekcję ustawienia kręgów).

Do tego dochodzą masaże dla kobiet w ciąży, limfatyczne, redukujące, dla siedzących oraz pacjentów, którzy skorzystali z zabiegów chirurgii plastycznej. 

Bezpieczne masaże

Decydując się na masaże w Krakowie, możesz wybrać dowolny dzień tygodnia. Studio przyjmuje w godzinach od 8:00 do 20:00. W celu zapewnienia klientom bezpiecznych warunków, w salonie może przebywać tylko jeden klient, który jest aktualnie obsługiwany. Przyjmowane są płatności bezgotówkowe, a po każdym zabiegu pracownicy salonu przeprowadzają dokładną dezynfekcję sprzętu i pomieszczenia. Dodatkowo na terenie obiektu stosowane są niezbędne środki ochrony osobistej: maseczki, rękawiczki i płyny dezynfekujące. Pracownicy poddawani są również regularnym pomiarom temperatury.

Konkurencyjne gabinety masażu nie zawsze są w stanie zapewnić takie warunki oraz najwyższą jakość usług w przystępnej cenie, więc najlepiej już teraz sprawdź, jak prezentuje się oferta masaży i wybierz odpowiedni dla siebie lub bliskiej osoby. Jeżeli nie wiesz, który masaż Kraków wybrać, pracownik recepcji z pewnością udzieli ci pomocy. Rezerwacji terminu możesz natomiast łatwo dokonać przez internet.