× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Realizacja marzeń z cateringiem dietetycznym

catering dietetyczny

Zbilansowana dieta stanowi podstawę prawidłowego funkcjonowania, zarówno w aspekcie zawodowym, jak również prywatnym. Współczesny tryb życia, nastawiony na maksymalne wypełnienie czasu wolnego nie sprzyja jednak przygotowywaniu posiłków, co w konsekwencji może prowadzić do nieprawidłowych nawyków żywieniowych. Postaw na catering dietetyczny Warszawa i zrealizuj swoje marzenie o sylwetce marzeń!

Dlaczego warto?

Wszystkie diety pudełkowe w naszej ofercie są efektem współpracy wykwalifikowanych dietetyków, kucharzy, a także technologów żywienia. Decydując się na Loveeat, wybierasz posiłki nie tylko smaczne, ale również bogate w składniki odżywcze, istotne dla utrzymania wszystkich parametrów organizmu na prawidłowym poziomie. Dbamy o odpowiednią zawartość mikro- i makroelementów, błonnika, a także antyoksydantów, zapobiegających przed tzw. stresem oksydacyjnym.

Dodatkowo postawiliśmy na zróżnicowanie diet, dopasowanych do indywidualnych preferencji. W zależności od częstotliwości aktywności fizycznej i innych parametrów dostosujemy się do Twojego trybu życia, działając zgodnie z zaleceniami Piramidy Żywienia i Aktywności Fizycznej. Każdego dnia gwarantujemy punktualną dostawę 5 zbilansowanych posiłków wprost pod drzwi Twojego domu, abyś od poranka mógł realizować założone wcześniej plany!

Rodzaje diet Loveat

Znamienną dietą naszego cateringu jest wersja Standard, dostarczająca od 1000 do 2500 kcal, w zależności od wybranego wariantu. Jadłospis ten bogaty jest w produkty mięsne, ryby, warzywa, a także produkty roślinne i mleczne. W naszej bogatej ofercie znajduje się również Dieta Sport, Pro, Wege+Fish, No Fish oraz Wegetariańska. Oprócz tego dostarczamy również wariant Home, z 3 sycącymi posiłkami, oraz szczególnie popularną dietę ketogeniczną, ograniczającą węglowodany z jednoczesnym zwiększeniem dobrej jakości tłuszczów.

Dla osób pragnących ograniczyć cukier przygotowaliśmy dietę uwzględniającą głównie produkty o niskim indeksie glikemicznym, co pozwoli na utrzymanie poziomu glukozy w organizmie na odpowiednim poziomie. Ostatnim z wariantów jest tzw. detoks sokowy, zawierający zestaw 6 zbilansowanych soków na bazie świeżych owoców i warzyw, wyciskanych metodą Cold Press.

Zakres działania w Warszawie

W ramach naszej działalności dostarczamy do dzielnic Warszawy, takich jak Bemowo, Bielany, Białołęka, Ochota, Praga-Północ, Praga Południe, Śródmieście, Mokotów, Ursynów, Wilanów, Wola, Żoliborz, Wesoła, Ursus, Włochy, Wawer, Targówek i wiele innych!