× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Jak walczyć z otyłością?

otyłość

Nadprogramowe kilogramy nierzadko potrafią przysporzyć wiele kłopotów. Nie dość, że nie jesteśmy zadowoleni z naszego wyglądu fizycznego, to do tego również nasze zdrowie i organizm są znacznie zagrożone i obciążone. Najgorszy scenariusz to walka z otyłością, która nie jest już kwestią estetyki a chorobą. Jak na każdą chorobę również na otyłość dostępne są tabletki wspomagające proces walki z ciężką i poważną chorobą. Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi na garść praktycznej wiedzy? Zaczynamy! 

Otyłość chorobą cywilizacyjną

Coraz więcej osób zmaga się z trudną chorobą jaka jest otyłość. Przyczyn występowania nadprogramowych kilogramów może być naprawdę sporo. Przede wszystkim jest to zła dieta obfitująca w nadmiar węglowodanów oraz cukrów. Szybkie, śmieciowe jedzenie i wszechobecny cukier w naszym codziennym pożywieniu to dwa podstawowe elementy budujące tkankę tłuszczową. Przyczyną otyłości jest także brak odpowiedniej ilość ruchu fizycznego, problemy z gospodarką hormonalną oraz predyspozycje genetyczne. Czy można sobie pomóc? 

MySimba – poznajmy się 

Tabletki MySimba wspomagają walkę z otyłością. Jest to lek, a więc jego skuteczne działanie jest potwierdzone badaniami. To preparat przeznaczony dla osób, których BMI wynosi 30 lub więcej. Jego działanie oparte jest na dwóch substancjach czynnych, tj. chlorowodorku naltreksonu oraz chlorowodorku buprioprionu. Substancje powodują znacznie obniżenie poziomu łaknienia oraz głodu. Działają także na układ nerwowy. 

Maksymalna dawka leku to 2 tabletki na dobę, której absolutnie nie należy przekraczać. Lek należy stosować według rekomendacji lekarza bądź zgodnie z załączoną ulotka. MySimba cena jest bardzo korzystna, dzięki czemu każdy, kto podjął walkę z otyłością i pragnie osiągnąć zamierzone rezultaty powinien po konsultacji z lekarzem sięgnąć po lek MySimba. 

Skorzystaj z pomocy specjalisty 

Jak już wspomniano, otyłość to choroba. Jak każda dolegliwość powinna być skonsultowana ze specjalistą. Alternatywną, komfortową opcją, gdzie można szukać profesjonalnej i specjalistycznej pomocy jest portal twoje zdrowie 24. Na stronie wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i opisać problem z którym się borykamy. System pokaże dostępnych specjalistów, którzy z pewnością udzielą porady, która będzie cenną lekcją i wskazówką w drodze do upragnionego wyglądu, a przede wszystkim dobrego zdrowia. Co więcej, lekarz może wystawić e-recepte na innowacyjny i skuteczny lek jakim jest MySimba. Przekonaj się osobiście, jak dużo dobrego jest na wyciągane Twojej ręki.